Новинки виробництва

Розвиток виробничої кооперації. Нарада

3 серпня представники Запорізького кластеру «ІАМ» та НУ «Запорізька політехніка» відвідали ТОВ «Співдружність».
Степаненко Володимир Миколайович, директор підприємства з дати заснування (1998 р.), ознайомив всіх з історією та виробничими потужностями, продукцією та використовуваними технологіями підприємства.
Під час зустрічі кожен з учасників розповів про власний потенціал і можливості, досвід співпраці з окремими учасниками Запорізького кластеру «ІАМ». Обговорили сучасні тенденції, проблеми кадрового забезпечення та напрями майбутньої співпраці.
ТОВ «Співдружність» є одним з провідних багатопрофільних підприємств з виробництва продукції різного призначення і надання послуг з будівельно-монтажних робіт, механічної обробки металу та порошкового фарбування виробів і конструкцій, деревообробки та виробництва меблів.
Підприємство надає такі послуги: комплексні рішення для виготовлення металоконструкцій та промислових меблів різного призначення; облаштування приміщень прогресивними системами вентиляції та кондиціонування; рішення щодо забезпечення пожежної безпеки підприємств та населення; виробництво та монтаж алюмінієвих конструкцій різноманітного призначення; нанесення лакофарбових покриттів у камері порошкового фарбування; виробництво меблів, виконаних у різному стилі, декорі, напрямках тощо.
Сьогодні ТОВ «Співдружність» є відкритим для широкої співпраці (значну частину замовлень виконує для ПАТ «Мотор Січ», проте багато і для сторонніх організацій).
Кластерна спільнота вдячна Степаненко Володимиру Миколайовичу за прийом, відкритий діалог і готовність до співпраці.
Оснащення лабораторій та спеціалізованих дільниць

У рамках співробіництва з промисловими підприємствами та їх потребами було виготовлено витяжну шафу з незгораємим сейфом.

Комплект вітринних меблів
На замовлення торгівельних центрів та магазинів було розроблено та виготовленно комплекти барних стійок та вітринних стелажів.
Альтанка для зони відпочинку
На підприємтві було виготовлено альтанку, яка стане гарною зоною відпочинку на присадибних ділянках, санаторіях, дитячих таборах.
sodrmarket@gmail.com
Маркетинговий відділ: 0668360465, 0678360465