Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «Співдружність» було засновано в 1998 році і на сьогоднішній день є одним з провідних багатопрофільних підприємств з виробництва продукції різного призначення і надання послуг з будівельно-монтажних робіт, механічній обробці металу і порошкового фарбування виробів і конструкцій, деревообробки та виробництва меблів

За напрямками діяльності, до складу компанії входять шість спеціалізованих виробничих підрозділів. Розвиваючи своє виробництво і розширюючи ринок збуту, «Співдружність» реалізує місію по забезпеченню регіонів України високоякісною продукцією і послугами для організацій і населення.
Розташування:
Виробничий, інженерний і складський комплекс знаходиться в м. Запоріжжя у Шевченківському районі.
Якість:
Ми уважно стежимо за відповідністю якості нашої продукції і послуг усім вимогам нормативних документів. Успішно проведена «Співдружністю» регулярна сертифікація системи менеджменту якості (СМЯ) на відповідність міжнародному стандарту ISO:9001, відображає прагнення до постійного поліпшення процесів управління і виробництва, орієнтацію на європейські стандарти.
Політика з продажів:
Компанія працює з широкою мережею партнерів і споживачів. Збалансована збутова політика, участь і перемоги в тендерах і конкурсах, успішні рекламні акції дозволяють забезпечувати постійну присутність нашої продукції на ринку і своєчасно регулювати рівень цін.
Партнери та замовники:
Продукція нашої компанії широко відома у різних регіонах України.
Перевагу послугам та продукції «Співдружність» було віддано при поставках на будівельні організації, меблеві салони. Такі значущі об'єкти, як будівлі і споруди АТ «Мотор Січ», палац спорту «Юність», ДК ім. Шевченко, відділення ПУМБ, ТОВ НВП «Дніпроенергосталь», компанія «Юпітер», ТОВ «Завод кольорових сплавів» ( м. Запоріжжя), філії ПАТ «Укртелеком» (м Дніпро, Чернігів, Одеса), центральний офіс «Укртелеком» (м.Київ), концерн «Галнафтогаз», хлібокомбінати і маслозавод (м. Оріхів, Пологи), ТОВ «Ерідонбуд» (м. Миколаїв) та багато інших.
Переваги роботи з «Співдружністю»:
  • швидкі терміни виготовлення і постачання замовленої продукції і послуг;
  • професійний монтаж навченими фахівцями;
  • висока якість продукції і послуг;
  • можливість поставки нашим транспортом на склад замовника;
  • сучасний дизайн виробленої продукції;
  • довгий термін служби і виконання гарантійних зобов'язань.
sodrsbut@gmail.com