Вентиляція та кондиціонування

Для забезпечення нормальних кліматичних умов праці та відпочинку, кожний об'єкт та будівля повинні бути облаштовані прогресивними системами вентиляції та кондиціонування.
Надання консультацій
Допоможемо обрати оптимальну систему вентиляції та кондиціонування. Сформувати перелік необхідного обладнання. Зробити тепловий розрахунок приміщення
Вентиляційні системи
Підприємство може виготивити та змонтувати системи вентиляції "під ключ" згідно ваших проектних рішень. Використовуючи при цьому повітропроводи власного виробництва із оцинкованої та нержавіючої сталі. Виконуємо електропідключення цих систем.
Кондиціонування
Для забезпечення якості повітряного середовища виробничих та інших приміщень виконуємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи по системам холодо- та теплопостачання із використанням прогресвниго обладнання вітчизняного та закордонного виробництва.
Окрім промислового, підприємство надає послуги із встановлення побутових кондиціонерів, спліт-систем.
Здійснюється монтаж, як внутрішніх, так і зовнішніх блоків.
Теплоізоляція трубопроводів
Компанія "Співдружність" має висококваліфікованих фахівців для виконання будівельно-монтажних робіт з теплоізоляції трубопроводів, повітропроводів, бункерів та різних ємностей.
У процесі роботи використовуються сертифіковані матеріали (мінеральна вата, пластикати) із обробленням захисним кожухом із оцинкованої та нержавіючої сталі.
sodrmarket@gmail.com
Маркетинговий відділ: 0668360465, 0678360465